ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ A.Ş., 1983 yılında kurulmuş. Konyalı Saat Grubuna ait bir firmadır.

ERBEN KONTROL, geçmişten gelen bina otomasyon ve ödeme sistemlerine dayanan tecrübesiyle, 2003 yılında kahve makineleri, sıcak içecek otomatları işletmesi ve dağıtımı yapmak üzere ERBEN OTOMAT A.Ş.’yi kurmuştur.

2017 yılı itibariyle yeniden yapılanarak ERBEN CONTROL SYSTEMS çatısı altında ERBEN FOOD&DRINK adıyla, SAECO, BRAVILOR, NECTA, COFFEETECH(kahve makineleri), NEMOX(dondurma makineleri), TEATECH(çay demleme otomatları), SIRMAN (pizza, makarna makineleri) markalarının distribütörlüğüne devam edecektir.

2003 yılından beri distribütörlüğünü yaptığımız SAECO, BRAVILOR, COFFEETECH markalı kahve makineleri ve sıcak içecek otomatları, dağıtımına 2017 yılında başladığımız NEMOX marka gelato, dondurma, sorbe makineleri ve mühendislerimiz tarafından 2 yıllık bir AR-GE çalışması sonunda ürettiğimiz, patenti firmamıza ait TEATECH marka Dünya’ nın ilk otomatik çay demleme otomatının dağıtımı ve 7/24 verilen teknik servisi için yeniden yapılanmaya giderek HoReCa sektörünün hizmetindeyiz.

İstanbul’da faaliyete geçecek eğitim merkezimizde Türkiye temsilciliğini ve dağıtımını yaptığımız markaların ürünlerinin, ürün hazırlama, kullanma, bakım eğitimleri ile birlikte teknik servisimizde satış sonrası hizmet, bakım ve tamirat hizmetleri verilecektir.

ERBEN FOOD&DRINK, havalimanlarından, hastanelere, otellerden, alışveriş merkezlerine, profesyonellerle buluşmaya devam ediyor.