HAKKIMIZDA

ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ A.Ş., Konyalı Grubu’na ait 1983 yılında kurulmuş bir firmadır. ERBEN KONTROL, geçmişten gelen bina otomasyon ve ödeme sistemleri tecrübesiyle, 2003 yılında kahve makineleri, sıcak içecek otomatları işletmesi ve dağıtımı gerçekleştirmek üzere ERBEN OTOMAT A.Ş.’yi kurmuştur.

2017 yılı itibarıyla yeniden yapılanarak ERBEN CONTROL SYSTEMS çatısı altında ERBEN FOOD&DRINK adıyla; SAECO, NECTA, GAGGIA, BRAVILOR, SGL, COFFEETECH (kahve makineleri), NEMOX (dondurma makineleri), TEATECH (çay demleme otomatları), SIRMAN (pizza ve makarna makineleri) markalarının distribütörlüğüne devam etmektedir.

2003 yılından beri tek yetkili temsilciliğini yaptığı SAECO kahve makinelerini GAGGIA, NECTA, BRAVILOR, COFFEETECH gibi diğer prestijli markalarla zenginleştiren ERBEN FOOD&DRINK; oteller, restoranlar, ofisler, havalimanları, alışveriş merkezleri gibi tüketim alanlarına yönelik geniş yelpazede ve ideal çözümler sunan ve HORECA sektörünün önde gelen kahve makinesi tedarikçilerinden biridir.

Kahve makinelerinin yanı sıra, 2018 yılında İtalyan SIRMAN ve NEMOX firmalarının da Türkiye temsilciliklerini alarak Gelato, Sorbe, Taze makarna, Sous vide gibi Türk gastronomisine yeni lezzetler kazandıracak makineleri, yaratıcı Türk şeflerine sunmaya başlamıştır.

Mühendislerimizin 2 yıllık bir AR-GE çalışması sonunda ürettiği ve patenti firmamıza ait TEATECH markası, Dünya üzerinde ilk otomatik çay demleme otomatının dağıtımı ve 7/24 verilen teknik servisi için yeniden yapılanmaya giderek HoReCa sektörünün hizmetindeyiz.

İstanbul Maslak’ta ve Antalya‘da bulunan Eğitim Merkezi ve Showroom’umuzda Türkiye temsilciliğini ve dağıtımını yaptığımız markaların ürünlerinin; ürün hazırlama, kullanma, bakım eğitimleri ile birlikte teknik servisimizde satış sonrası hizmet, bakım ve tamirat hizmetleri de verilmektedir.

ERBEN FOOD&DRINK; günümüzde halen gastronomi dünyasına zenginlikler katmak için hayatın içinde her yerde profesyonellerle buluşmaya devam ediyor.